• Новак
Schkleier женски беспрекорен жица за спиење без јога градник, удобно лажичка против вратот со отстранливи влошки

Schkleier женски беспрекорен жица за спиење без јога градник, удобно лажичка против вратот со отстранливи влошки

Rating 
DEN 431.84

Достапност
Достапно за нарачка

64% полиестер, 36% спандекс Повлекување на затворање. Удобност и истегнување : БРА за поддршка на непречен поддршка е изработен од 64% полиестер+36% спандекс, висока еластичност, мазна и дише ткаенина и светлина како облак. Со безжичниот дизајн, градник е невидлив под облеката и природно ги крева градите без никакво стегање, како да не носите ништо. Беспрекорно и затворање на повлекување : Врвен стил на резервоарот со мазно мека со вклопување во компресија на Snug, ве тера да се чувствувате слободни. Ремените на рамото се прилагодуваат и влошките се отстранливи за додадена разноврсност, широките ленти за рамото ги олеснуваат рамената од замор и ги кријат натприродните гради. Носење и спарување : Овој градник комбинира мода и функција! Тоа не е само долна облека, туку и како постава со палто. Можете дури и да го носите сами надвор за вежбање. Големина и мулти-употреба : Нашиот градник за долги странични спортови е костум за секојдневно, секојдневно носење, дом, работа, одмор, особено јога и секаков вид тренинг. Градскиот има само големини М и Л, но погоден е за луѓе со 90-190 килограми килограми и А-Д чаша. Нега на облека : Се препорачува миење на рацете со ладна вода и неопходно е пеглање на ниска температура. Бојата нема да избледи по миењето, но сепак се препорачува да се измие темна и лесна облека одделно. Schkleier е моден бренд кој се обидува да ги понуди основните, но модерни дневни облеки за зафатени урбани професионалци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат