• Новак
Soneven без ракави кошули за голф печати влага за влага V вратот голф Поло кошули Ракербек резервоари за голф врвови врвови

Soneven без ракави кошули за голф печати влага за влага V вратот голф Поло кошули Ракербек резервоари за голф врвови врвови

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

95% полиестер, 5% спандекс Затворање на патент. Играјте ја својата рунда голф. 【Кошула за голф Поло Коули upf50+】 Резервоари за голф Врвови/Хавајски голф кошули со заштита од сонце спречува оштетување на УВ зраците да навлезат во ткаенината на женскиот голф за да помогнат во заштитата на покриената кожа во сончеви денови. 【Тениски кошули без ракави за многу приклучоци】 Цветни врвови за голф за жени/печатени поло маици совршени за голф, тенис, пикбол, вежбање, пешачење, трчање, шетање низ куќата или други активности на отворено. 【Резервоари за голф за жени】 Облека за голф/облека за голф/облека за голф со атлетски дизајн без ракави ви овозможува да се движите слободно во секоја насока и без никакво ограничување. Дизајн на моден тркачки бек ве одржува цел ден кул за време на летните активисти. Printенски отпечаток за облека за голф】 Врвови за голф без ракави/тениски врвови со патент, печатена/карирана/леопард/цветен/хавајски дизајн, се издвојува меѓу традиционалните кошули со чиста пололо во боја.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат