• Новак
Дерка плетено тениско здолниште за жени со џебови шорцеви атлетски голф здолништа за вежбање спортски активни облеки skort

Дерка плетено тениско здолниште за жени со џебови шорцеви атлетски голф здолништа за вежбање спортски активни облеки skort

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

95% полиестер, 5% спандекс Затворање на влечење. 【Тениско здолниште со вградени шорцеви】 Плетираниот тенис Скорт е двослоен дизајн на надворешни здолништа и шорцеви интер, што обезбедува соодветно покритие и безбедност без да се грижите за кревањето на полите за време на вежбањето, овозможувајќи ви да уживате во вашите спортови во удобност . 【Еластична лента за половината и внатрешно цртеж】 Тениски здолништа за жени со широка еластична лента за половината се рамни и удобни за носење, добро одговара на телото, што може благо да го скрие стомакот и да остане на место. Покрај тоа, ова здолниште со високи половини има невидливо влечење што е прилагодливо за да се спречи да се лизне за време на вежбањето. 【Скартс здолништа за жени со 3 џебови】 Athенски атлетски СКОРТИ има скриен џеб на лентата за половината што може да држи клучеви, кредитни картички и други мали предмети. Внатрешните шорцеви со 2 џебови се погодни за тениски топки за складирање или мобилни телефони. 【Дише и лесна】 Нашиот женски голф здолниште е изработено од полиестер и спандекс. Внатрешните шорцеви се направени со истегната и ткаенината за дишење што не се гледаат, обезбедувајќи супериорна удобност за бестежинско чувство за вашата активност. 【Атлетски скерт за жени】 жени Скартс Активна облека се совршени за голф, тенис, одбојка, трчање, теретана, каква било активност на отворено или секојдневно секојдневно облекување. Ова симпатично плетенско здолниште е активен стил, може да се совпадне со маици, резервоар за култури и врвови за попривлечен изглед.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат