• Новак
Dadawen Adult & Youth White Cheerleading Shoe Shoe Sport Competication Тенис патики навивачки чевли

Dadawen Adult & Youth White Cheerleading Shoe Shoe Sport Competication Тенис патики навивачки чевли

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Синтетичка кожа. Потсетник за ажурирање на големината : Ве молиме игнорирајте ги чевлите во големината на ознаката, ве молиме според табелата со големина „Должина на стапалото“ (на сликата) Изберете ја соодветната големина на САД. Изненадувачки ултра лесен : нашите навивачки чевли се неверојатно лесни и стилски, тие не се несмасни и тешки како повеќето женски навивачки чевли и, тие повеќе би сакале да бидат полесни од пердув. Чевли со низок профил и лесен навивач за полесни акробации, пад и скокање. Удобно структурен дизајн : Дизајн со низок профил/синтетичка кожа горниот и мрежниот јазик, безбедно вклопување што се прилагодува на висината на лакот. Дизајнот на горните дупки за дишење исто така помага во управувањето со топлината и отокот. Интегриран систем за лакирање, дишење и удобна постава, оставете го стапалото да се свитка поудобно. Флексибилен и анти-лизгачки траен ѓон : Флексибилни чевли за обука нуди одлична целокупна поддршка, овозможувајќи брзо и лесно движење додека создавате чувство на безбедност. Мека, нелизгазна, лесна надворешна плоча што ќе застане низ тешки рутини, вежбањето е поудобно и спортско без ограничување. Мултифункционални чевли : разноврсни удобни чевли за патики, чевли за навивачи со високи перформанси кои се дизајнирани специјално за спортисти. Моден и обичен дизајн за многу прилики и го чувствувате вашето чувство удобно. Погодно е за навивање, фудбалско бебе, танцување, работа, фитнес, танц, слободно време, тенис, одбојка, трчање, шопинг, одење, патување на отворено, уметничко испитување. Попречен флекс тунел за зголемена флексибилност и леснотија на пренесување на тежината на прстите. Жлебови на прстите за извонреден зафат за трик. Спин -подлога за полесно вртење и подобрена издржливост. Чевли за дишење и супер лесни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат