• Новак
Jerseyенски чаша Пума

Jerseyенски чаша Пума

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Мешав материјал од задната страна за дишење. Form Stripe на двата ракави поставени од CAT. Дрижење на влага. Мешав материјал од задната страна за дишење. Form Stripe на двата ракави поставени од CAT. Дрижење на влага. Опремени за изведување. Линијата на Купот ќе се истакне на теренот во стил, додека им ќе им обезбеди на играчите комплет што им обезбедува слобода на агилност и доверба во издржливоста. Брендирање на пигмент со мачки Puma на десните гради; Form Stripe на двата ракави поставени од CAT; Предните графички графички графички графички гради и ракави кои ви даваат уникатен изглед; Мешав материјал од задната страна за дишење; Материјалот за ископување ве одржува сув и удобен за врвни перформанси. Редовно вклопување, Дрицел.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат