• Новак
Mirity Womenените со ребрести лесни непречена јога -велосипедисти шорцеви за тренинг и салата за контрола на стомакот со висока половината

Mirity Womenените со ребрести лесни непречена јога -велосипедисти шорцеви за тренинг и салата за контрола на стомакот со висока половината

Rating 
DEN 319.84

Достапност
Достапно за нарачка

90% најлон, 10% спандекс Затворање на влечење. Различни стилови : Различни луѓе имаат различни преференции за носење, ние дизајниравме две шорцеви со должина до задоволна побарувачка на клиенти. Едната е шорцеви со редовна должина, а друг е шорцеви со должина на коленото. Можете да изберете слободно според вашиот стил на облекување. Покрај тоа, стилот на половината е поделен на два дизајни : рамен половината и V-форма. Различни дизајни, најразлични збирки. Дизајн на влечење : Класичните шорцеви за јога обично се лизгаат надолу како резултат на лабавата половината, што ги збунува многу клиенти длабоко. За да го решиме ова прашање, ние дизајниравме внатрешно влечење во половината. Покрај тоа, можете да го прилагодите влечењето. Во додаток, сите функции против лизгање се користат скриен дизајн, кој исто така ја подобрува естетиката на хеланките, што ве прави поелегантни. Две страни џеб : Општо, ние претпочитаме да носиме мобилен телефон или клуч за да одиме на работа или да работиме. За да ги чуваме овие предмети, ги дизајниравме џебовите од двете страни. Кога вежбате со овој сет, можете да го ставите мобилниот телефон, клучот или кредитната картичка во џеб. Големината на џебот може да го задржи мобилниот телефон од 6,7 инчи, не треба да се грижите за големината.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат