• Новак
Camoенски камо шорцеви со средна должина искинаа џин шорцеви камуфлажа со високи половини тексас кратки панталони

Camoенски камо шорцеви со средна должина искинаа џин шорцеви камуфлажа со високи половини тексас кратки панталони

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Нашата продавница обезбедува висококвалитетна модна облека Ние го обезбедуваме квалитетот на секоја ставка. Имаме тим и фабрики од прва класа. Бидете сами, бидете повеќе шик. Ние секогаш ја поддржуваме идејата за дизајн на најпопуларната и стилска облека во светот. Ние нудиме брза испорака и професионални услуги за да се осигураме дека имате добро искуство за купување. Висок квалитет на мек тексас материјал со добар еластичен, лесен, издржлив, пријателски за кожата и удобно за носење. Класични 5 џебови со затворање на копчиња и поштенски мува, ги носи овие тексас шорцеви супер удобни и удобни. Слаби шорцеви со слаби страни можат целосно да ја покажат вашата секси форма, правејќи многу комплименти во летната забава ноќ. Совпаѓање со врвот на земјоделските култури, резервоари, обична маица, елек, блуза, јакна, хеланки за рибини, хулахопки од црна мрежа и така натаму. Овие обични тексас шорцеви се одлични за летни одмори, излегување, улична облека, одмор, дневно, датум, канцеларија за работа, итн. Класичен и лабав вклопување. Истепените и удобни шорцеви можат да ви донесат совршено искуство за носење. Lutlyенски летни шорцеви со средна должина и карго џебови, многу удобно и лесно носење. Обична и ткаенина што е пријателска со кожата со стил на печатење со камо, совршено е да се совпадне со разни блузи. Камуфлажа со висок пораст - кратки панталони - удобни и разноврсни. Камо шорцеви жени ги гушкаат вашите криви и ја одржуваат својата форма цел ден. Прилики : Дневно носење, забава, излегување, ноќен клуб, улица, патување. Опуштено вклопување во стилот на момчето карго шорцеви. Идеално за секојдневно носење или дневно носење и клубска облека. Лабава вклопување, обична, симпатична, костум за лето. Тенок и ласкав за вашето време за слободно време и тренинг. Удобна и лесна ткаенина, истегната половината ги прави шорцевите уште поудобни. 90% полиестер, 10% спандекс. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. ? Материјал : Полиестер и спандекс. Мека ткаенина, дишење и пријателска за кожата, удобно за носење. ? Features : Camo cargo shorts for women, army fatigue shorts for women, bermuda shorts for women, knee length shorts women, camo shorts women, cargo shorts y2k, boyfriend shorts, womens high waisted shorts, plus size shorts for women, loose shorts women, Обични летни кратки панталони. ? Прилики : Погоден за улична облека, забава, клуб, шопинг, танц, одмор, одмор, дневно носење, работа, патување, вечера, датум, секојдневно, дневна облека, ноќна ноќ, концерт, музички фестивал и така натаму.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат