• Новак
Vsaiddt upf 50+ јакни за тренингот за жени атлетски поштенски патенти за трчање јакна за заштита од сонце, лесна горе со исечена јакна

Vsaiddt upf 50+ јакни за тренингот за жени атлетски поштенски патенти за трчање јакна за заштита од сонце, лесна горе со исечена јакна

Rating 
DEN 591.84

Достапност
Достапно за нарачка

77% најлон, 23% спандекс Затворање на патент. Само миење на рацете. 【Лесна апсорбирана пот, нема да се држи на кожата. 【Одлична UV заштита】 Сертифициран рејтинг на UPF 50+, вграден во ткаенина, лесно ја заштити кожата од сончање, совршена за активности на отворено. 【Антискиден патент】 Со антикидниот дизајн на патент, патентот нема да се лизне надолу додека работите надвор; И покриениот раб на врвот ќе ги заштити и патентот и вратот. 【Две длабоки џебови】 две странични џебови за лесно држење предмети, како што се вашиот телефон, готовина, картички, клучеви, итн., Нема грижи за испаѓање. 【Исечена јакна на пролетната летна патека】 Малку исечена целосна поштенска јакна, 21,25-23,62 '', обично под копчето за стомак, тенок материјал за летно секојдневно носење или активна облека, на отворено.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат