• Новак
Womenенски тренинг со високи половини, јога шорцеви за кревање на стомакот за подигнување на стомакот, ритски танцови, плен шорцеви мини топли панталони

Womenенски тренинг со високи половини, јога шорцеви за кревање на стомакот за подигнување на стомакот, ритски танцови, плен шорцеви

Rating 
DEN 79.68

Достапност
Достапно за нарачка

90% полиестер, 10% спандекс Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. 【Големина】 S-5 XL. 【Белешка】 Не е стандардна големина на САД. Плус големина достапна. Womenенски тренинг јога плен шорцеви, високи половини ривски танцувачки шорцеви пол танцување стомак танц, топло дно, лето плажа облека за капење, дното на дното на дното на дното, спандекс активни шорцеви, задникот за кревање стомаци 【Дизајн】 Womenенски тренингот со високи половини, рибарски плен шорцеви, шорцеви за јога за танцување со спандекс, класичен дизајн на цврста боја, лесен за совпаѓање со спортски врвни, врвови за танцување, резервоари за Ками за моден изглед. Дизајнот на половината со широк половината со широк половината нуди доволно поддршка, обезбеди непречено безбедно вклопување и прикажете ја вашата фигура до совршенство. Контрола на стомакот и кревање на задник, совршено им покажува на вашите клиенти сите мускули што се користат во вежба. 【Материјал】 90% полиестер+ 10% спандекс. Шорцеви со високи половини за жени атлетски, изработени од истегната ткаенина, материјалот е брзо сушење и дише за носење, што може да ви понуди најдобра удобност за вас заради неговата висока еластичност. Нема чешање до нежна кожа. Шорцевите со високи половини изгледаат спектакуларно, многу удобно за носење за танц или вежбање. 【Прилики】 Womenените атлетски задник кревање тренингот ривски танцувачки шорцеви топли панталони, совршени за јога, танцување, џогирање, трчање, возење, салата, фитнес, тренингот, трчање, велосипедизам, бокс, топки игри, плажа, пливање, аеробик, пилатес или Други вежби, часови по пол танцување, приватна салата, бармен, дното на костумот за капење, музички фестивал, ривски фестивал, шорцеви за спиење, дневни шорцеви, итн. Не белило, не пеглајте. Супер необични и ласкави ривски шорцеви за жени, стомакот контролира широк опсег за да обезбеди непречено соодветно, добро дизајнирано ќе остане добро, па затоа треба да се грижите дека страната ќе се вози нагоре. -❤❤ Детали за производот ❤❤- Кондиција : НОВО со Tags Package Вклучи : 1pc rave Shorts Size : S-5xl Color : Како слики прикажани Материјал : 90% полиестер+ 10% Spandexfeatures : Цврста боја, висока половината, еластична половината, контролата на стомакот, Триаголник, триаголник , Повлечете ги упатствата за затворање : миење на рацете во ладна вода, лежејте рамно на суво, без белило и железо.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат