• Новак
АЛТИЛАНД ЈОГА ТУРКИ ГИМОТ ХЕЛГИ ЗА ВЕДНИЦИ ЗА ВЕДНИЦИ ГОЛЕМИНА СОСТОЈБА СОСТОЈБА 7/8 Атлетски трчања Капри Панталони 24 ИНСЕАМ

АЛТИЛАНД ЈОГА ТУРКИ ГИМОТ ХЕЛГИ ЗА ВЕДНИЦИ ЗА ВЕДНИЦИ ГОЛЕМИНА СОСТОЈБА СОСТОЈБА 7/8 Атлетски трчања Капри Панталони 24 ИНСЕАМ

Rating 
DEN 447.84

Достапност
Достапно за нарачка

Ткаенина : 69% најлон 31% спандекс Целосна лента за напојување. Ткаенина за влага. Одлично задржување на формата. Слој од втора кожа. Еластично затворање. Должина на инсем : 24 инчи. Дебелина : 7,76 мл. Одлични перформанси на компресија : нежна компресија, ефикасно соберете ја јачината на мускулите, стабилизирајте ги маснотиите, намалете ги вибрациите, го прават вашето движење полесно кога правите обука, трчање, скокање со јаже и други спортови со висок интензитет. Одлична еластичност : Различна четирисочна еластичност, до 10 пати поотпорна од обичниот најлон, дури и во високо-фреквенција и движење со висок интензитет, таа сè уште одржува рамна и тесна покриеност по враќање, и има подобра контракција и ефект на влечење. Добра пропустливост на воздухот и перформанси на одводнување на потта : Хидрофилниот и материјалот што може да дише може ефикасно да распрсне голема количина на пот и топлина создадена во спортови со висок интензитет, да одбие да се држи до мрсна, да ја одржува кожата сува и мазна и да ја направи вежбата полесна и помазна. Целосна лента за напојување : Целосна ткаенина за напојување што се користи во фитнес панталони, ефектот на контрола на стомакот и кревањето на задникот е подобар. Ткаенина : 69% најлон 31% спандекс. Целосна лента за напојување. Ткаенина за влага. Одлично задржување на формата. Слој од втора кожа. Еластично затворање. Должина на инсем : 24 инчи. Дебелина : 7,76 мл. Одлични перформанси на компресија : нежна компресија, ефикасно соберете ја јачината на мускулите, стабилизирајте ги маснотиите, намалете ги вибрациите, го прават вашето движење полесно кога правите обука, трчање, скокање со јаже и други спортови со висок интензитет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат