• Новак
РЕБОК WOMANенски тренинг подготвен високи хеланки

РЕБОК WOMANенски тренинг подготвен високи хеланки

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

100% синтетички Затворање на влечење. Само миење на рацете. Рибок е глобален бренд инспириран од Америка со длабоко фитнес наследство и јасна мисија : да се биде најдобриот фитнес бренд во светот. Но, ако има една марка што може да го направи тоа, тоа е Рибок, брендот што беше фундаментално дел од фитнес -движењето што засекогаш го смени начинот на кој гледаме во спандекс и ленти за глава. Секако, ова веќе не е во 1980 -тите - светот се движеше понатаму. Но, така има и Рибок и продолжува да се осмелува. Сметката знае дека величието не произлегува од еднаквост. Изминатите години се карактеризираат со трансформација од традиционалните спортови во фитнес. Трите страни на делтата на Рибок, симбол на промена и трансформација, претставуваат физички, ментални и социјални промени што се случуваат кога поединците го прифаќаат предизвикот да се подобруваат во салата, во нивните животи и во светот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат