• Новак
Laslulu женски спортски градник градник вкрстени грбни култури против тренингот на вратот Исечен резервоар врвови со ребрести лесни јога салата градник градник атле?

Laslulu женски спортски градник градник вкрстени грбни култури против тренингот на вратот Исечен резервоар врвови со ребрести лесни

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Ткаенината е доволно густа што воопшто нема да се гледаш дури и ако не носиш градник Во исто време, нашиот спортски градник исто така може да се носи случајно по вежбањето за да се избегне проблемот со промена. 90% најлон, 10% спандекс. Врвовите на резервоарот за жени се компресивни погодни за да се тренираат лесни и да се намали џиглот. [Дизајн] - Кошули за тренингот за спортски градник со детали за деколте за деколте и ребрести детали за подобрување на формата на вашето тело. [Карактеристики] - врвови на земјоделски култури, ленти за крцкање, врвови на резервоарот, вградени во градник, исечени резервоари, лесни, долги спортови градник, V врат, градски градник за компресија на ребра. [Натпревар] - Овој градник не е погоден само за секси жени, туку и за слатки девојки, тоа е комбинација на обична спортска мода. Задолжително во секоја гардероба. [Услуга Laslulu] - Ние ги слушаме повратните информации од клиентите и да ги прилагодиме сите детали за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. Секоја нарачка е најголемо охрабрување за нашата продавница, ние секогаш работиме да создадеме најдобро за нашите клиенти. 90% најлон, 10% спандекс. Врвовите на резервоарот за жени се компресивни погодни за да се тренираат лесни и да се намали џиглот. [Дизајн] - Кошули за тренингот за спортски градник со детали за деколте за деколте и ребрести детали за подобрување на формата на вашето тело. [Карактеристики] - врвови на земјоделски култури, ленти за крцкање, врвови на резервоарот, вградени во градник, исечени резервоари, лесни, долги спортови градник, V врат, градски градник за компресија на ребра. [Натпревар] - Овој градник не е погоден само за секси жени, туку и за слатки девојки, тоа е комбинација на обична спортска мода. Задолжително во секоја гардероба. [Услуга Laslulu] - Ние ги слушаме повратните информации од клиентите и да ги прилагодиме сите детали за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. Секоја нарачка е најголемо охрабрување за нашата продавница, ние секогаш работиме да создадеме најдобро за нашите клиенти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат