• Новак
Titanfall Titan Fall Pall Game Custom Stylish Classic Home Decor Decord Monderable Mondern Post Size wallиден налепница

Titanfall Titan Fall Pall Game Custom Stylish Classic Home Decor Decord Monderable Mondern Post Size wallиден налепница

Rating 
DEN 1806.08

Достапност
Достапно за нарачка

Совршена wallидна декорација за дневна соба и соба за кревет Исто така, можеме да направиме каква било големина на платно за вас, ако сакате да ја промените големината на платното, ве молиме контактирајте не прво. Одлична идеја за подароци за вашите роднини и пријатели. Контактирајте не, ве молиме, ако имате какво било прашање. Совршена wallидна декорација за дневна соба и соба за кревет. Исто така, можеме да направиме каква било големина на платно за вас, ако сакате да ја промените големината на платното, ве молиме контактирајте не прво. Одлична идеја за подароци за вашите роднини и пријатели. Контактирајте не, ве молиме, ако имате какво било прашање. Стил : Американска стиловиска респекција : Едно парче Пакет Бренд Име : Прилагодено постермодел Број : 50x75cmsize : xl, голем, среден, мал, xsmaterial : partateme : портретс_customized : yesscenarios : wallfeature : blackboard stickerclassification : За wallpattern : Plane Wall Stickununit : kg (0,55lb.

Спецификацијата

single-piece package:
brand name:
custom poster
model number:
50x75cm
size:
xl,large,medium,small,xs
material:
paper
theme:
portrait
is_customized:
yes
scenarios:
wall
feature:
blackboard sticker
classification:
for wall
pattern:
plane wall sticker
unit type:
piece
package weight:
0.250kg (0.55lb.)
package size:
50cm x 10cm x 10cm (19.69in x 3.94in x 3.94in)

Со стоката дадена додека купуваат