• Новак
Cheyan Canvas Wallидна уметност за дневна соба канцеларија со цитат Тоа се малите работи во животот модерен декор за домашна спална соба, испружена и врамена подготвена за

Cheyan Canvas Wallидна уметност за дневна соба канцеларија со цитат Тоа се малите работи во животот модерен декор за домашна спална

Rating 
DEN 463.84

Достапност
Достапно за нарачка

◆ Убава, врамена цитат wallидна уметност што ќе ја сакате - сигурно ќе го осветлите декоратот на вашиот дом и wallsидови ◆ Големина : 12x12 Inch (30x30cm), понудено прилагодено. Пред да купите, проверете дали е големината што навистина ја сакате. ◆ Вклучен комплет за додатоци. Современа висока дефиниција Giclee платно печати уметнички дела печатење на висок квалитет. Платно за украси за домови. ◆ Истегнати и врамени платно уметничко печатење за дневна соба, бедром, кујна, канцеларија, хотел, трпезарија, бања, бар и др. ◆ Услуга : Брза испорака, без грижа за купување. Ако има какви било прашања, на почетокот испратете ни е -пошта, ќе дадеме пријателска услуга за клиенти. Материјал за спецификација : висококвалитетно платно за постелнина. Големина : 12x12inch (30x30cm). Поддршка за прилагодување Испратете ни слика што ви се допаѓа преку е -пошта (по можност поголема од 1000px). Печатењето на платното е веќе совршено испружено на дрвена рамка со куки поставени на секоја табла за лесно дружење надвор од кутијата. Тоа е одлична идеја за подароци за вашите роднини и пријатели.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат