• Новак
Сурфање палма плажа сурфер Сурфање фотографија лето дебела хартија знак за печатење слика 8x12

Сурфање палма плажа сурфер Сурфање фотографија лето дебела хартија знак за печатење слика 8x12

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Постери мерки 8x12 инчи (21x31 cm) и идеална големина за која било стандардна рамка 8x12 Хартија за финиш со лесна и ниска сјај создава постери за квалитет на фотографијата за вашиот украсен дом. Сите отпечатоци на постери се внимателно валани и спакувани. Мини постери се совршени за шкафчиња за училишта, соби за колеџ, канцелариски кабини, бањи и кујни. Ние исто така продаваме поголеми димензии со поголеми фонтови за читање. Направено во САД и официјално лиценциран - овој постер е професионално отпечатен во САД на хартија без врвна киселина за естетска боја со голема боја и години на отпорно уживање во вашите уметнички дела. Атрактивните слики доаѓаат од нашата огромна курирана колекција на официјално лиценцирани и сопствени дизајнирани уметнички отпечатоци. Лесно е да се обеси - Постерите за украси на wallидови се лесни за виси на најразлични начини. Нашите постери испорачуваат професионално валани во цврста цевка и можете да користите лента или кит или иглички или закачалки за постери или рамки за постер за да ги обесувате на вашиот wallид. Можете исто така да ги ламинирате за да создадат знаци на вратите или знак за суво бришење за вашата огласна табла. Сурфање на постери за бран на постери - Постери за сурфање покажуваат гроздобер сурфање океански фотографии со слики за сурфање или возач на плакари за плакари на океански бран. Екстремни спортски постери со слики од табла за сурфање на постери на плажа или може да биде постери на бранови Хаваи печати сурфање слики wallидна уметност. Само внимавајте на вилиците. Квалитетен производ. Леарницата на Постер е создадена кога тројца iousубопитни момци видоа потреба од уникатни декори за домашни wallидови кои го рефлектираат она што луѓето го бараат. Сите сме страсни на свои начини кога станува збор за широк спектар на работи и прикажување постери на нашите омилени во нашите домови дефинитивно ќе ги изнесе нашите личности и посебност! Без разлика дали тоа покажува благодарност за нашето сакано животно, аниме, актер, уметник, измислен лик, филм, храна и пијалок, литература, филм, музика, места, песна, спорт и видео игра, инспирирајќи се секој ден со омилен цитат, мем или едукативно Пост, или поддршка на култура, религија или политичка кауза, уметничките дела имаат моќ да ги кренат вашите духови и да донесат енергија или смиреност во вашиот простор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат