• Новак
Бифокални Очила За Сонце Во Стилот на лиансан Опра Очила За Читање За Жени Со Пролетна Шарка Модни Дами Врвни Чисти Читачи На Сонце

Бифокални Очила За Сонце Во Стилот на лиансан Опра Очила За Читање За Жени Со Пролетна Шарка Модни Дами Врвни Чисти Читачи На Сонце

Rating 
DEN 255.68

Достапност
Достапно за нарачка

Увезени Поликарбонат рамка. Поликарбонатна леќа. Ултра Виолетова Заштита слој слој. Ширина на објективот : 55 милиметри. Висина на објективот : 36 милиметри. Мост : 16 милиметри. Рака : 140 милиметри. ●НАЈДОБРО за АКТИВНОСТИ на ОТВОРЕНО ● овој 2-Пакет Ретро Стил Очила За Читање ќе биде повеќе од едноставно совршено совпаѓање со различни карактеристики и облека, исто така е совршен избор за надворешна пригода , како што се возење, риболов, патување и така натаму. ●Невидливи ОЧИЛА за СОНЦЕ за ЧИТАЊЕ со БИФОКАЛНО ЧИТАЊЕ qj Премиум Невидливи бифокални леќи со 7-слоевита заштита на облогата, обезбедуваат подобра јасност, отпорна на гребење и повеќеслојната рефлексија нано облога може да го намали отсјајот, совршен за читање на отворено и гледање на далечина под сончевата светлина. ●ТОА Е ОНА ОД што Е НАПРАВЕНО од q® ние секогаш остануваме фокусирани на нашата мисија Дека Одличната Суровина прави Одлични Производи. Така, избравме да купиме суровина со одличната фабрика за производство на нашиот производ за очила. Очилата за читање се изработени од висококвалитетна и прилагодлива рамка со пружинска шарка, Супер флексибилна, удобна и издржлива.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат