• Новак
Чаши за читање на животно бифокално со овални леќи, очила за блокирање на сина светлина за жени, анти -сјај, намалување на очите на очите

Чаши за читање на животно бифокално со овални леќи, очила за блокирање на сина светлина за жени, анти -сјај, намалување на очите

Rating 
DEN 431.20

Достапност
Достапно за нарачка

Бифокални леќи со функција за блокирање на сина светлина : Овие леќи се сместуваат и за близу и за далеку визија со додавање на уникатен понизок леќа со додадена вредност на видот за читање и блиска визија, додека блокира 85% од штетната сина светлина и 100% од УВ Леќи без искривување : Чувајте го текстот остар, дури и во вашиот периферна визија. Отпорен на гребење : Повеќеслојната обвивка се комбинира во еден слој со дебелина од само 10um, што ја зголемува цврстината на површината на леќите, спречува гребнатини. Список на пакети : Очила за очила X1 очила X1 Сина светлина за блокирање комплети X1 Мал шрафцигер x1 Силиконски уво куки x1 крпа за чистење на микрофибер x1. Гаранција : Бидете сигурни дека ќе купиме, ние се придржуваме да обрнеме внимание на квалитетот на производот, кој било проблем за овој производ, само контактирајте го продавачот без никакво двоумење и ние ќе ви ја обезбедиме најдобрата услуга!. Бифокални леќи со функција за блокирање на сина светлина : Овие леќи се сместуваат и за близу и за далеку визија со додавање на уникатен понизок леќа со додадена вредност на видот за читање и блиска визија, додека блокира 85% од штетната сина светлина и 100% од УВ. Леќи без искривување : Чувајте го текстот остар, дури и во вашиот периферна визија. Отпорен на гребење : Повеќеслојната обвивка се комбинира во еден слој со дебелина од само 10um, што ја зголемува цврстината на површината на леќите, спречува гребнатини. Список на пакети : Очила за очила X1 очила X1 Сина светлина за блокирање комплети X1 Мал шрафцигер x1 Силиконски уво куки x1 крпа за чистење на микрофибер x1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат