• Новак
Еврифит јога крпа, изработена од абсорбента микрофибер, мека и издржлива, 71 инчи за 26,5 инчи, идеален за топла јога на Бикрам, погодна за сите нивоа

Еврифит јога крпа, изработена од абсорбента микрофибер, мека и издржлива, 71 инчи за 26,5 инчи, идеален за топла јога на Бикрам, погодна за

Rating 
DEN 1238.40

Достапност
Достапно за нарачка

Микрофибер Мека и апсорбирана : Најдобрата јога крпа за оние вежбани вежби со топла јога! 100% микрофибер е супер абсорбента. Загрижени за микроби од позајмена салата за салата? Користете ја пешкирот за јога Evrifit како хигиенски слој помеѓу вас и душекот!. Совршена големина : На 71 инчи x 23,5 инчи, пешкирот за јога ЕВРИФИТ е совршено големина за употреба со кој било редовен или екстра голем мат за јога. Не-лизгање : Микрофибер е природно апсорбиран. Користете за да го избришете потењето за да го задржите вашиот јога-мат без лизгање за да можете да останете фокусирани на вашето тело и здив додека вежбате. Мулти-намена : Користете кога кампувате, туширате или земете ја вашата пешкир за јога на плажа за да го користите како лесен и преносен крпа за плажа. Лесен и преносен, ЕВРИФИТ Јога крпа е лесно да се преземе без оглед на вашата дестинација. Машината за перење : После тренингот, фрлете ја вашата пешкир за јога Evrifit во машината за перење за лесно расчистување. Мека и апсорбирана : Најдобрата јога крпа за оние вежбани вежби со топла јога! 100% микрофибер е супер абсорбента. Загрижени за микроби од позајмена салата за салата? Користете ја пешкирот за јога Evrifit како хигиенски слој помеѓу вас и душекот!. Совршена големина : На 71 инчи x 23,5 инчи, пешкирот за јога ЕВРИФИТ е совршено големина за употреба со кој било редовен или екстра голем мат за јога. Не-лизгање : Микрофибер е природно апсорбиран.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат