• Новак
Девојки од Јиморое летни шорцеви поставени деца 2 парчиња карирани спортски маици и шорцеви поставени карирани комплети за облека за печатење

Девојки од Јиморое летни шорцеви поставени деца 2 парчиња карирани спортски маици и шорцеви поставени карирани комплети за

Rating 
DEN 367.84

Достапност
Достапно за нарачка

65% полиестер, 30% памук, 5% спандекс Нема затворање на затворање. Миење на рака и машина. Материјал : Висок квалитет и супер мека, дише и ткаенина што е пријателска со кожата ќе ги задржи вашите деца повеќе удобни и ладни. Карактеристики : Едноставен дизајн на вратот на екипажот, основна цврста боја, симпатична кратка ракав карирана со предна вратоврска и карирани шорцеви. Шорцевите се еластичен дизајн на половината ги прават децата поудобни и удобни. Прилики : овие поставени шорцеви се совршени за секојдневно носење, дома, спиење, отворено, училиште, одмор на плажа, патување, дружење, училишна обична облека, роденденска забава, празник. Тоа е најдобрите подароци за деца. Натпревар : Најдобри модни девојки, маички и блузи прават да се облекуваат лесно и да се спуштат на деловно работење. Можете да ја носите како облека што одговара, или можете да одговарате на омилената облека со врвови и шорцеви. Цврстите бои можат да одат со повеќето чевли и се одлични како мулти сезонски избор. Избор на големина : Ве молиме, погледнете ја табелата за препорачана големина (на сликата) пред да купите. Ако не сте сигурни, ве молиме контактирајте не за прашања. Материјал : Оваа девојка шорцеви поставени со убава дишеност е пријателска за кожата и нерасположена, еластична и мазна, многу удобна за вашата девојка да носи. Карактеристики : Едноставен дизајн на вратот на екипажот, основна цврста боја, симпатична кратка ракав карирана и карирани кратки. Прилики : Совршен за секојдневно носење, дома, спиење, на отворено, училиште, одмор на плажа, патување, дружење, училишна обична облека, роденденска забава, празник. Тоа е најдобрите подароци за деца. Боја : Сина големина : 5-6 y промоциите можат да варираат во зависност од бојата/големината. За овој лето краток сет : . Нашите костуми можат да се носат како сетови за пижами и спортски спортови и за момчиња и за девојчиња.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат