• Новак
Брукс Менс Спартан Панталони

Брукс Менс Спартан Панталони

Rating 
DEN 1150.72

Достапност
Достапно за нарачка

Произведено во САД или Увезено Затворање на врвка. Машинско Перење. НАПРАВЕНО ВО СЛОЈ : Спартанската Панталона Брукс е обвиткан еластичен стил со ентериер од руно, кој има појас за самоврзување и поместени патенти за глуждот за лесно менување. ОПУШТЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : Нуди секојдневно, опуштено вклопување со еластичен појас и кабел за влечење. ПАТЕНТ НА ПОЛИТЕ : патентите До Глуждот не само што ќе помогнат да се спречи иритација со намалување на гроздот, туку ќе ви овозможат да се промените без отстранување на чевли. ОБЕЗБЕДЕТЕ ГИ НАЈВАЖНИТЕ РАБОТИ : Направени Со предни џебови со патент од секоја страна. ЗАОСТРЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : за полу-монтиран изглед што ќе се движи со вас. Смрека вашиот случајно студ се вклопува Со Спартанските Панталони Брукс со класична обвиткана еластична панталона од руно со странични џебови со затворачи со патент. 90% рециклиран полиестер, 10% спандекс. Машинско перење, сушење на паѓање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат