• Новак
Линг ДАНГ Девојка Обука Градници За Девојки 8-10, 10-12, 3 Подарок Пакети, Лесен, Дише,

Линг ДАНГ Девојка Обука Градници За Девојки 8-10, 10-12, 3 Подарок Пакети, Лесен, Дише,

Rating 
DEN 303.84

Достапност
Достапно за нарачка

91% вискоза, 9% спандекс Затворање на повлекување. Машинско Перење. Состав на ткаенина : 91% вискоза, 9% спандекс, удобен за телото, со меко чувство на памук, но поеластичен од памукот. Ножици за ткаенини базирани на профил : одлична завеса, без чувство на носење, целосно беспрекорен дизајн,Напуштете го претходниот дебел раб и користете ја новата технологија за да го одржите долниот обем рамен и не закопчувајте или цртајте жици. Внатрешно полнење : памучна облога внатре, мека и спречува срам, без челичен прстен. Боја : светла боја, погодна за сите видови облека, на секои 3 парчиња во кутија, вклучувајќи по едно од бело, розово и сино;чаша : А. Кутија За Подароци : се надеваме дека ова е првиот сет на елеци што мајката и ги подари на својата ќерка за да биде сведок на здравиот раст на нејзината ќерка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат