• Новак
Аулесвет 25мм Дијаметар Почувствувани Кругови Подеднакво Претходно Исечени Симетрично Тркалезни Спречуваат Гребнатини Лесно Лепење Неткаен Материјал Заштитете ?

Аулесвет 25мм Дијаметар Почувствувани Кругови Подеднакво Претходно Исечени Симетрично Тркалезни Спречуваат Гребнатини Лесно Лепење Неткаен

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Подеднакво претходно исечени : сите беа рамномерно исечени и симетрично тркалезни,правејќи ги украсите лесно со круговите од филц - не е потребно сечењеОвие можат да ве спаси од трошење на целиот ден за да мора да се обиде и отсечени само совршен circle.It толку многу поудобно отколку да соберете неколку листови и да се обидете сами да исечете кругови со пристоен изглед. Спречете гребнатини : Ако сакате често да го преуредувате мебелот, лепењето на овие на долната страна може да го елиминира тој звук на пискање и заглушување на увото при влечење мебел преку подот и спречување на какви било траги од гребење или други оштетувања на новите подни штици.Овозможува тежок мебел да се движи многу лесно и да се лизга низ подот,особено корисно при правосмукалка и чистење на куќата. Лесен за примена : Одличен За уметност и занаети.Ткаенината е цврста,но може слободно да се исече во која било форма со цел да се создаде свој уникатен стил, воопшто нема проблеми со пената или влакната.Користете ги овие почувствувани кругови за вас и вашите ќерки ноќта на Вештерките далматински костим,сечење на кругот на половина или заокружување на рабовите и двете шие/лепак може да ги задржи точките заглавени на вашите крпи цела ноќ. Квалитетна волна : висококвалитетната волна помага потешко да се намали и за дополнителна издржливост.Тие можат да соберат неколку капки есенцијални масла, ако го поместите малку наоколу, тие повторно убаво се ослободуваат.Овие кругови од филц се добро обработени, така што не е лесно да се предизвика деформација под притисок на стискање,што ја прави секоја подлога повеќекратна употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат