• Новак
PSP Magnacase за UMD

PSP Magnacase за UMD

Rating 
DEN 339.20

Достапност
Достапно за нарачка

PSP Magnacase PSP Magnacase за UMD. Иновативниот дизајн има магнетски центри за безбедно да ги задржи случајот. Заштитни ленти со гума запечатуваат отвори за податоци од нечистотија и оштетување. Јасен случај на накит сличен на ЦД има 4 UMD.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат