• Новак
20-4040, 20 Серија 40мм х 40мм Алуминиумско Истиснување х 2260мм

20-4040, 20 Серија 40мм х 40мм Алуминиумско Истиснување х 2260мм

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

20 Серија Т-Дупчиња Алуминиум Истиснување Со Осум Отворени Т-Слотови Компатибилен со Сите 20 Серија Сврзувачки Елементи и Додатоци. Осум отворени достапни т-слотови за монтажа додатоци. Одлично за машински штитници, звучни куќишта, работни клупи, лавици за монтирање панели, дисплеи, 3д кадрирање СО ЦПУ, 3д печатење или кој било проект што бара чист ,esетски изглед. Направено од 6105-Т5 алуминиум (или еквивалентно) со јасна анодизирана завршница. 20-4040 е 40мм х 40мм метрички 20 серија квадратни т-слот профил со осум отворени Т-слотови, два на секоја 40мм лице. Профилот е мазен, што го прави отпорен на таложење нечистотија и остатоци, а исто така е лесен за чистење. Профилот 20-4040 е компатибилен со прицврстувачи од серијата 20. Осумте отворени т-слотови и јачина го прават одличен избор за апликации за автоматизација, машински рамки и работни станици.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат