• Новак
ポピц Попи ПДС-9310 Крај Капа Делови, Дијаметар 1.5 х висина 14.6 инчи , Завртка 1.2 инчи

ポピц Попи ПДС-9310 Крај Капа Делови, Дијаметар 1.5 х висина 14.6 инчи , Завртка 1.2 инчи

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Гаранцијата на производителот не може да се примени Големина На Производот : Прибл. 1,6 х 14,6 х 1,6 инчи (. Материјал : Железо. Земја На Потекло : Кина. Со комбинирање на деловите, можете да создадете различни тела. Сите делови имаат завртки со иста големина и за големи и за мали може да се обликуваат во различни производи во зависност од идеите на корисникот, како што се маси, компоти, штандови за свеќи итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат