• Новак
Mookie Betts Лос Анџелес Доџерс 2022 MLB Ол-стар игра Bobblehead MLB

Mookie Betts Лос Анџелес Доџерс 2022 MLB Ол-стар игра Bobblehead MLB

Rating 
DEN 3999.84

Достапност
Достапно за нарачка

Меки Бетс Лос Анџелес Доџерс. Ограничено издание. Сосема ново во оригиналната кутија. Лос Анџелес Доџерс. Ограничено издание. Сосема ново во оригиналната кутија. Mookie Betts Лос Анџелес Доџерс 2022 MLB Ол-стар игра Bobblehead MLB. Предметот е сосема нов во оригиналното поле.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат