• Новак
1997 сан Франциско 49ерс #45 Игра Издадена Белата Маичка 48 008-Непотпишан Нфл Игра Користи Дресови

1997 сан Франциско 49ерс 45 Игра Издадена Белата Маичка 48 008-Непотпишан Нфл Игра Користи Дресови

Rating 
DEN 6543.84

Достапност
Достапно за нарачка

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Непотпишани Нфл Игра Користи Дресови. Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Непотпишани Нфл Игра Користи Дресови. 1997 сан Франциско 49ерс #45 Игра Издадена Белата Маичка 48 008 ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограмот нема да биде вклучен сувенири. Сан Франциско 49ерс сувенири.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат