• Новак
Кевин Елстер Филис/Метс потпиша/Автограм ОМЛ Бејзбол 138874 - Автограмирани бејзбол

Кевин Елстер Филис/Метс потпиша/Автограм ОМЛ Бејзбол 138874 - Автограмирани бејзбол

Rating 
DEN 863.84

Достапност
Достапно за нарачка

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани бејзбол. Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирани бејзбол. Кевин Елстер Филис/Метс потпиша/Автограм ОМЛ Бејзбол 138874 Ако производот е непотпишан или не е користен во игра, холограм нема да биде вклучен во меморијалии на Кевин Елстер. Меморијалии на Yorkујорк Метс.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат