• Новак
PDGJG Билиард базен мал скок знак во 13мм Бакелит врв 104 см должина од пепел дрво направено во Кина

PDGJG Билиард базен мал скок знак во 13мм Бакелит врв 104 см должина од пепел дрво направено во Кина

Rating 
DEN 9718.40

Достапност
Достапно за нарачка

Секој знак на базен доаѓа со врв и браник За играчи кои го ценат квалитетот и перформансите. Тој е дизајниран за удобност и одлична контрола. Антисеизмичка мулти-густина молекуларна пена и композитни цевки од воздушно вселенско влакно. Направи дека секој предниот дел има помал трансфер на маса и кинетичка енергија. Секој знак на базен доаѓа со врв и браник. За играчи кои го ценат квалитетот и перформансите. Тој е дизајниран за удобност и одлична контрола. Антисеизмичка мулти-густина молекуларна пена и композитни цевки од воздушно вселенско влакно. Направи дека секој предниот дел има помал трансфер на маса и кинетичка енергија. Се одликува со најновата технологија за зафаќање со високи перформанси за патување и удобност без напнатост и удобност. Разберете дека заради разликите во осветлувањето или компјутерските монитори, не можам да гарантирам дека фотографијата и вистинските бои се исти. Да се ​​биде на различни методи за мерење, може да има отстапување од 1-2 см.

Спецификацијата

Color:
brown
Material:
Ash wood
Tip size:
13mm bakelite tip
Length:
104cm
Purpose:
Jump Tips
Usage:
billiard cue/pool cue
Package Included:
1 * Pool cue:
Please understand that due to differences in lighting or computer monitors, I cannot guarantee that the photo and actual colors are the same.:
Due to different measurement methods, there may be a deviation of 1-2 cm.:
Due to the difference of manual measurement, please allow slight size difference. :

Со стоката дадена додека купуваат