• Новак
2020 Bowman Properces #BP-22 Grayson Rodriguez Baltimore Orioles RC RC Rookie MLB Baseball Trading Card

2020 Bowman Properces BP-22 Grayson Rodriguez Baltimore Orioles RC RC Rookie MLB Baseball Trading Card

Rating 
DEN 95.20

Достапност
Достапно за нарачка

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира. Балтимор Ориолес. Грејсон Родригез. Над 5 милиони трговски картички во инвентар. 2020 Бауман Проспекти #БП-22 Грејсон Родригез Балтимор Ориолес РЦ дебитант МЛБ Бејзбол Трговска картичка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат