• Новак
WAHHWF Спин и статички танцувачки столб со црна силиконска обвивка, висок преносен комплет за танцување за танцување за домашни салата Клуб стан рамни згради во спалн

WAHHWF Спин и статички танцувачки столб со црна силиконска обвивка, висок преносен комплет за танцување за танцување за домашни салата Клуб

Rating 
DEN 363.20

Достапност
Достапно за нарачка

- Тешка должност погоден за танчери, спортисти Танчерите можат да направат jrump, да се искачуваат, вртење со голема брзина, итн., Кои исполнуваат и основна и тешка техника на танцување и перформанси на танцовите движења. Танцовиот столб е многу погоден за салата, просторијата за јога, бар, клуб или вашиот дом.- Спецификација Колор : Црнматеријали : Хромиран челичен пол + Силиконски прикриен Покрив Дијаметар : 45мм / 1.77 ”Прилагодлива висина : 2,3м-2,73м / 7,5ft-9ft Капацитет на тежина : 200kg/440 lbs Универзално вклопување за тавани : како што се сув wallид/дрвен/пуканки/мермер . ПС : Не е соодветно за брановиден таван.- Карактеристики1. Може да се прошири целиот метал конструиран, пол со дијаметар од 45мм. Електроплетирана завршница со висока оценка на хром. Зашрафете ги заедно цевките со голема прецизна споеви (скоро беспрекорни) за максимална јачина, стабилност и мазност. Купола за поддршка на пол -ширина, го шири товарот/притисокот рамномерно на таванот, може да се вчита максимална тежина 200 кг. Целосно отстранлив, преносен. Може да биде неподвижен или да се врти, само затегнати или одвртки на завртките на шипката. - - - - Ај, пријателе : Забелешка : Ако ви треба должина повеќе од 2,73м, ве молиме купете го Полскиот пол одделно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат