• Новак
2022 Panini Donruss H2 Football Hobby Box

2022 Panini Donruss H2 Football Hobby Box

Rating 
DEN 1839.84

Достапност
Достапно за нарачка

Производ ги нагласува Chase The Iconic Rated Rociations од врвните upвезди што доаѓаат на НФЛ, вклучувајќи ги и Малик Вилис, Кени Пикет, Аидан Хачинсон, Гарет Вилсон и многу други! Донрус е оптоварен со тони зачудувачки инсерти, автограми и картички за меморија, вклучувајќи го и патот до Суперболот, Шампион е тука, fansубителите на играта, Power Plus, Jersey Kings и многу други! Лов за хоби на ССП само вметнете : Супер Боул во центарот на градот!, Гридирон се чуди, ноќни потези и оценет дебитант Премиум Пауза на кутии : 10 оценети дебитанти 10 паралели 20 инсерти 2 Оптички оценет дебитант Преглед на зелена Мојо 1 во центарот на градот! по случај 2 основни варијации по случај.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат