• Новак
Врамен Брендан Хајнс-Ајк Д. Ц. Јунајтед Автограмски Натпревар-Користен #4 Бел Дрес Од Сезоната 2022 Млс-Големина М-Автограмски Фудбалски Дресови

Врамен Брендан Хајнс-Ајк Д. Ц. Јунајтед Автограмски Натпревар-Користен 4 Бел Дрес Од Сезоната 2022 Млс-Големина М-Автограмски

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограмирани Фудбалски Дресови. Брендан Хајнс-Ајк Д. Јунајтед Автограмски Натпревар-Користен #4 Бел Дрес Од Сезоната 2022 Млс-Големина М Ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограмот нема да биде вклучен сувенири. Дц Обединети сувенири.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат