• Новак
2003-06 Tampa Bay Devil Rays Blank # Игра издадена Зелена дрес БП Св 6725 - Игра користена МЛБ дресови

2003-06 Tampa Bay Devil Rays Blank Игра издадена Зелена дрес БП Св 6725 - Игра користена МЛБ дресови

Rating 
DEN 1115.20

Достапност
Достапно за нарачка

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Игра користена дресови на MLB. Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Игра користена дресови на MLB. 2003-06 Tampa Bay Devil Rays Blank # Game издадена Green Jersey BP ST 6725 Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, холограмот нема да биде вклучен меморија. Меморијалии на ѓаволот на Тампа Беј.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат