• Новак
Шекил О ' Нил 1992-93 Горна Палуба Дебитант Картичка #P43 Оценето NM 9 - Кошарка Плоча Дебитант Картички

Шекил О ' Нил 1992-93 Горна Палуба Дебитант Картичка P43 Оценето NM 9 - Кошарка Плоча Дебитант Картички

Rating 
DEN 1935.84

Достапност
Достапно за нарачка

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Кошарка Плоча Дебитант Картички. Шекил О ' Нил 1992-93 Горна Палуба Дебитант Картичка #P43 (BCCG) Оценето NM 9. Ако производот не е потпишан или не се користи за игра, холограмот нема да биде вклучен шекил о ' Нил сувенири. Сувенири на лос анџелес Лејкерс.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат