• Новак
2010 Сан Франциско 49ерс Исак Сопоага #90 Игра издадена бела практика Jerseyерси 6 - Непотпишана игра во НФЛ користена дресови

2010 Сан Франциско 49ерс Исак Сопоага 90 Игра издадена бела практика Jerseyерси 6 - Непотпишана игра во НФЛ користена дресови

Rating 
DEN 3919.84

Достапност
Достапно за нарачка

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Непотпишана игра во НФЛ користени дресови. Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Непотпишана игра во НФЛ користени дресови. 2010 година Сан Франциско 49ерс Исак Сопоага #90 Игра издадена бела практика Jerseyерси 6 Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, холограм нема да биде вклучен меморија за Исак Сопоага. Меморијабилии на Сан Франциско 49ерс.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат