• Новак
1950 Топпс # 12 Лов за снајперисти VG/EX

1950 Топпс 12 Лов за снајперисти VG/EX

Rating 
DEN 192.00

Достапност
Достапно за нарачка

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Ние сме #1 продавач на гроздобер картички преку Интернет, картичките на Дин има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. Едно наплата за испорака - без оглед колку картички - и повеќето нарачки испраќаат ист ден!. 1950 Топпс # 12 Лов за снајперисти (картичка) VG/Ex. Картите на Дин е основана во 2001 година од страна на Дин Ханли, колекционерски колекционер на картички и стана водечки онлајн продавач на гроздобер спортски картички и картички што не се спорти. Нашиот инвентар порасна на повеќе од еден милион гроздобер картички и имаме персонал од 14 вработени и канцелариски простор од 5000 квадратни метри во Синсинати, Охајо за да ви понуди брза и лична услуга. Дин исто така има напишано две книги за собирање гроздобер бејзбол картички. Ако ќе ни дадете можност да го заработите вашиот бизнис, ќе ви биде драго што направивте. Ние го гарантираме! SN : P50 T 00 1664.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат