• Новак
Боб Autес Со Автограм Наслов 3 Топче За Голф-Топчиња За Голф Со Автограм

Боб Autес Со Автограм Наслов 3 Топче За Голф-Топчиња За Голф Со Автограм

Rating 
DEN 815.84

Достапност
Достапно за нарачка

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Топчиња За Голф Со Автограм. Боб Autес Автограм Наслов 3 Голф Топката.Потпишан во црна шарпи. Оваа топка За голф со автограм доаѓа со сертификат за автентичност од Холивудските Колекционерски Предмети. Ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограмот нема да биде вклучен боб memес сувенири.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат