• Новак
Innova Gstar Teebird Fairway Driver Golf Disc [боите може да се разликуваат]

Innova Gstar Teebird Fairway Driver Golf Disc [боите може да се разликуваат]

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Боите може да варираат Оценки за летот : Брзина 7, Глид 5, Свртете 0, избледени 2. Боите може да варираат. Оценки за летот : Брзина 7, Глид 5, свртете 0, избледи 2. Teebird е еден од нашите најточни и најсигурни возачи на автопат. Има комбинација на директен лет, висока слајд и добра брзина што го прават точен и долго летање и нагоре и надолу. Тоа е популарен избор за добрите, вклучувајќи 12 временски светски шампион и сала на Фемер Кен Климо. Teebird е многу разноврсен возач; Одлично за точност на пин-точка, растојание и странично. Боите може да варираат. Ве молиме контактирајте не за поконкретни барања за тежина или боја.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат