• Новак
Дисферт Биг З Трашер 170-172 грам далечински возач за голф-диск

Дисферт Биг З Трашер 170-172 грам далечински возач за голф-диск

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Thrasher - Возач на растојание : Брзина 12 Glide 5 Свртете -3 Fade 2 Стабилност 0,4 Забележете : Боите на дискот ќе варираат, опсег на тежина 160-175. Thrasher е возач со голема брзина со лесно вртење на максимално растојание при долната брзина на раката. Thrasher - Возач на растојание : Брзина 12 Glide 5 Свртете -3 Fade 2 Стабилност 0,4. Забележете : Боите на дискот ќе варираат, опсег на тежина 160-175. Thrasher е возач со голема брзина со лесно вртење на максимално растојание при долната брзина на раката. Thrasher - Возач на растојание : Брзина 12 Glide 5 Свртете -3 Fade 2 Стабилност 0,4. Забележете : Боите на дискот ќе варираат, опсег на тежина 160-175. Thrasher е возач со голема брзина со лесно вртење на максимално растојание при долната брзина на раката.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат