• Новак
Канзас Сити Ројалс #31 Игра Користи Сина Џерси Пролет Обука Лилјак Пракса 48 6-Игра Користи МЛБ Дресови

Канзас Сити Ројалс 31 Игра Користи Сина Џерси Пролет Обука Лилјак Пракса 48 6-Игра Користи МЛБ Дресови

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Игра Користи МЛБ Дресови. Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Игра Користи МЛБ Дресови. Канзас Сити Кралското Семејство #31 Игра Користи Сина Џерси Пролет Обука Лилјак Пракса 48 6 ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограмот нема да биде вклучен сувенири. Канзас Сити Кралското Семејство сувенири.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат