• Новак
Реј Колман рака потпишан во 1979 година Дијамант Велики Сент Луис Браунс Автограм

Реј Колман рака потпишан во 1979 година Дијамант Велики Сент Луис Браунс Автограм

Rating 
DEN 256.00

Достапност
Достапно за нарачка

Од еден од највисоките продавачи на потписи Секогаш се испраќаше истиот ден платено осигурено. Еден од најголемите залихи на лична сопственост, а не „пад на бродот, обележете“ Операција на сите предмети овде. Над 25 години Национални колекционерски држачи за пребарување на Интернет за нас. Од еден од највисоките продавачи на потписи. Секогаш се испраќаше истиот ден платено осигурено. Еден од најголемите залихи на лична сопственост, а не „пад на бродот, обележете“ Операција на сите предмети овде. Над 25 години Национални колекционерски држачи за пребарување на Интернет за нас. Автентична потпишана спортска картичка од Продавачот на Интернет #1 на автентични потписи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат