• Новак
Винки Рајт 2017 Хоф, 2х Боксерски Шампион Јса/коа Потпишаа Боксерски Стебла-Автограмирани Боксерски Наметки и Стебла

Винки Рајт 2017 Хоф, 2х Боксерски Шампион Јса/коа Потпишаа Боксерски Стебла-Автограмирани Боксерски Наметки и Стебла

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограмирани Боксерски Облеки и Стебла. Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Автограмирани Боксерски Облеки и Стебла. ВИНКИ РАЈТ 2017 ХОФ, 2 X БОКСЕРСКИ ШАМПИОН JSA/COA ПОТПИШАА БОКСЕРСКИ СТЕБЛА Ако производот не е потпишан или не се користи, холограмот нема да биде вклучен сувенири На Винки Рајт.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат