• Новак
Френк Томас Потпиша Луисвил Slugger Про Акции Црна Бејзбол Палка w/ХОФ 2014-Автограм Млб Лилјаци

Френк Томас Потпиша Луисвил Slugger Про Акции Црна Бејзбол Палка w/ХОФ 2014-Автограм Млб Лилјаци

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Млб Лилјаци. Френк Томас Потпиша Луисвил Slugger Про Акции Црна Бејзбол Палка w/ХОФ 2014. Оваа ставка доаѓа целосно заверена со потврда за автентичност од одобрен продавач На Спортски Сувенири и е поддржана од гаранцијата За автентичност На Спортот. Ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограмот нема да биде вклучен френк томас сувенири. Чикаго вајт сокс сувенири.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат