• Новак
Clearwater Threshers #9 игра користена плоча за име на сива маичка, отстранета DP13480 - Игра користена дресови на MLB

Clearwater Threshers 9 игра користена плоча за име на сива маичка, отстранета DP13480 - Игра користена дресови на MLB

Rating 
DEN 1567.84

Достапност
Достапно за нарачка

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Игра користена дресови на MLB. Clearwater Threshers #9 игра користена плоча за име на сива маичка, отстранета DP13480 Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, холограм нема да биде вклучен меморија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат