• Новак
Ренди nsонсон играч облечен во бејзбол картичка Jerseyерси Печ 2000 Донрус Дијамант Ајс #A2 LE 639/750 - МЛБ игра користена дресови

Ренди nsонсон играч облечен во бејзбол картичка Jerseyерси Печ 2000 Донрус Дијамант Ајс A2 LE 639/750 - МЛБ игра користена дресови

Rating 
DEN 399.84

Достапност
Достапно за нарачка

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; MLB игра користеше дресови. Ренди nsонсон играч носеше бејзбол картичка Jerseyерси Печ (Аризона Дијамантбакс) 2000 Дони Дијамант Ајс #A2 LE 639/750. Ставката доаѓа целосно сертифицирана со привремено очигледен, сериски холограм и сертификат за автентичност. Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, холограм нема да биде вклучен меморијали на Ренди nsонсон. Аризона Дијамантбакс меморија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат