• Новак
1995 Сан Франциско 49ерс Тои Кук #41 Игра Издадена Бела Маичка 44 ДП34730-Непотпишана Нфл Игра Користени Дресови

1995 Сан Франциско 49ерс Тои Кук 41 Игра Издадена Бела Маичка 44 ДП34730-Непотпишана Нфл Игра Користени Дресови

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Непотпишани Нфл Игра Користи Дресови. Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Непотпишани Нфл Игра Користи Дресови. 1995 Сан Франциско 49ers Toi Кук #41 Игра Издадена Белата Маичка 44 DP34730 ако производот е непотпишан или не се користи, холограмот нема да биде вклучен Во сувенирите На Toi cook. Сан Франциско 49ерс сувенири.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат