• Новак
ЗРМ&засилувач; Е Тениски Рекет Амортизери 6 парчиња Тениски Рекет Амортизери Природна Гума Тениски Рекет Амортизер Амортизер

ЗРМ&засилувач; Е Тениски Рекет Амортизери 6 парчиња Тениски Рекет Амортизери Природна Гума Тениски Рекет Амортизер Амортизер

Rating 
DEN 127.84

Достапност
Достапно за нарачка

Изработен од мека, лесна и силна гума, тој е многу ефикасен во запирање на вибрациите и амортизацијата на жиците Уникатен и модерен модел. Лесно се качува и цврсто се вклопува на рекетите. Совршената комбинација на минимализам и апсорпција на удари, тенок, може да ја оптимизира вашата тениска игра. Лесен за инсталирање, не треба да се грижите дали ќе падне од рекетот. Подобрете ја контролата на рекетот однапред и донесете поголема удобност и конзистентност на играчите. Изработен од мека, лесна, но силна гума; Уникатен и модерен; Лесен за ставање и блиску до рекетот; може да се користи како подарок за сите тенисери. Спецификација : Материјал : Големина На Гума : 2,2 x 0,9 см/0,86 x 0,35 инчи (дијаметар x дебелина) пакетот вклучува : 3 парчиња тениски рекет амортизери црвени 3 парчиња тениски рекет амортизери црно.

Спецификацијата

Material:
Rubber
Size:
2.2 x 0.9cm/0.86 x 0.35inch (diameter x thickness)
Package includes:
3pcs tennis racket shock absorbers red:
3pcs tennis racket shock absorbers black :

Со стоката дадена додека купуваат