• Новак
Стив пастрмка потпиша 8х10 Фото PSA/DNA Chicago Cubs Autographed - Автограмирани фотографии од MLB

Стив пастрмка потпиша 8х10 Фото PSA/DNA Chicago Cubs Autographed - Автограмирани фотографии од MLB

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фотографии од MLB. Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирани фотографии од MLB. Стив пастрмка потпиша 8х10 Фото PSA/DNA Chicago Cubs автограмирано ако производот е непотпишан или не е користен во игра, нема да биде вклучен холограм Стив пастрмка. Меморијабили на Чикаго Каби.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат