• Новак
Кен Харелсон „Хок“ Бостон Ред Сокс Акција потпишан 8x10 - Автограмирани фотографии од MLB

Кен Харелсон „Хок“ Бостон Ред Сокс Акција потпишан 8x10 - Автограмирани фотографии од MLB

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фотографии од MLB. Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирани фотографии од MLB. Кен Харелсон „Хок“ Бостон Ред Сокс, потпишан 8x10 Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, нема да биде вклучен холограм Кен Харелсон. Меморијабили на Бостон Ред Сокс.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат